Denná zóna pre mladý pár v Čadci

  Vo vstunej chodbe sme navrhli vzdušné drobné sedenie s vešaním na kabáty a atypickým zrkadlom. Veľká vstavaná skriňa bude slúžiť na všetko potrebné pre údržbu domácnosti. Táto skriňa je navrhnutá tak, že prepája vstupnú chodbu s obývacou časťou aj kuchyňou a z každej strany má tým pádom inú funkciu.

  Skriňový diel má v sebe knižnicu zo strany obývačky, nasleduje potravinová skriňa s vnútornými šuplíkmi. Úzky pás pod prievlakom sme vytvorili iba ako estetický prvok, ktorý zakrýva stĺp a nemá teda žiadnu inú funkciu. V tomto prípade ale zabezpečuje plynulý prechod dizajnu celej zostavy bez prerušenia. Nasleduje zabudovaná chladnička a celá zostava je ukončená vežou so vstavanou rúrou a mikrovlnkou. Skriňa je celá navrhnutá v jemnom drevo-dekore a odlišuje sa tak od zvyšku kuchyne, ktorá je na tento diel napojená.

  Denná zóna, Čadca

  Samotnú kuchyňu sme navrhli minimalistickú, bez úchytiek a v jemných teplých farbách. Ukrýva všetko potrebné vybavenie čo sa spotrebičov týka. Úložný priestor sme rozvrhli čo najfunkčnejšie pre potreby našej klientky.

  Denná zóna, Čadca

  Do obývacej časti sme na žiadosť klientky zakomponovali aj veľkorysý priestor domácej kancelárie. Oddelili sme ju od kuchynskej časti lamelovou stienkou, ktorá slúži primárne pre vizuálne predelenie priestorov. Pracovný stôl sme nadizajnovali tak, aby plynule a nerušene prechádzal do obývacej steny. Preniesli sme sem farby použité v kuchyni a doplnili sme aj jemný dekor mramoru na TV zástenu, ktorá ma primárnu funkciu skrytia televíznej kabeláže.

  Denná zóna, Čadca
  Denná zóna, Čadca