kompletná ponuka našich služieb

Zariaďte si svoje bývanie presne podľa vašich predstáv. Ak v ponuke nenájdete službu, ktorá by vám vyhovovala, neváhajte nás kontaktovať a spolu preberieme možnosti našej spolupráce

interiér

Gro našej práce je návrh interiérových priestorov. Každý návrh spracovávame do detailu poslednej stolárskej dosky, navrhujeme spôsob otvárania skriniek a organizáciu vnútorných priestorov. Vizualizácia je spracovaná veľmi detailne. V návrhu do veľkej miery pracujeme s konkrétnym zariadením a materiálom od popredných výrobcov.

exteriér

V rámci exteriéru navrhujeme fasádne prevedenie rodinných domov, riešime farebné a materiálové kombinácie. Vizualizácie zobrazujú kompletnú stavbu a jej bezprostredné okolie – modeluje sa najbližšie okolie s použitím vegetácie od typu pôdo-pokryvu, až po dreviny. Samotným návrhom záhrad sa nezaoberáme. Radi vám však doporučíme ateliér krajinnej architektúry.

komerčné priestory

Spracovávame návrhy komerčných priestorov, akými sú služby rôznych druhov, salóny, predajne, showroomy, kancelárske priestory a taktiež gastronomické prevádzky. Cenotvorba pre tieto projekty je individuálna a priamo závislá od funkcie a rozlohy konkrétneho komerčného priestoru. Pre nezáväznú cenovú ponuku nás preto neváhajte kontaktovať.

osobná konzultácia

V prípade, ak potrebujete priestor iba revitalizovať, doladiť alebo pozmeniť, ponúkame službu osobnej konzultácie. Na stretnutí si verbálne prejdeme všetko čo vás v danom interiéri trápi a pokúsime sa spoločne nájsť najvhodnejšie riešenie. Zvyčajne si na stretnutí graficky rozkreslíme jednotlivé možnosti riešenia alebo si prejdeme jednotlivé zariadenie, ktoré by bolo vhodným riešením pre váš interiér.

štúdia rodinného domu

Ako architekti spracovávame aj samotné štúdie rodinných domov. Riešime teda kompletnú dispozíciu podľa požiadaviek nášho zákazníka, orientácie na pozemku a regulácie územného plánu danej zóny. Pri návrhu zohľadňujeme ochranné pásma ako aj kultúrne a historické hodnoty obce. Cena štúdie je priamo závislá od celkovej plánovanej rozlohy stavby.

video prehliadka

Pre našich náročnejších zákazníkov, ktorí by mali radi prezentáciu výslednej vizualizície nielen v štandardnom digitálnom 2D formáte, poskytujeme možnosť ich finálneho projektu vo forme krátkeho videa, ktoré kvalitatívne zodpovedá vypracovaným vizualizáciam. Video výstup je dodatočná služba, ktorá nieje zahrnutá v našich interiérových balíkoch.