Luxusný kadernícky salón v Bytči

  Kombinácia kráľovskej modrej a staro rúžovej je už od dávna známka luxusu a vznešenosti. A presne tento štýl je identický pre

  Kadernícky salón, Bytča

  Samotné zariadenie bolo vyberané také, aby odolalo náročným zimným podmienkam, kedy sa tu budú pohybovať návštevníci svahu v zimnej športovej obuvi. Masívna ošetrená podlaha je vďaka svojim prirodzeným vlastnostiam dreva protišmyková. Samotné vyvýšené stoly a stoličky sú kovové, aby sa toto zariadenie nemuselo presúvať či vykladať po každej sezóne.

  Kombináciu kovu a dreva sme ešte doplnili o lamelový dekor stropu. Vzhľadom na charakter prostredia, v ktorom sa bufet nachádza, samotný interiér viac dreva pokojne znesie. Týmto zásahom sme dosiahli veľmi efektné doladenie atmosféry priestoru, v ktorom sme mali výrazne limitované možnosti úprav.
  Čierne doplnkové zariadenie tiež výborne ladí ku kovovým prvkom nábytku.

  Keďže aj tento bufet môžeme sčasti považovať za „horskú stavbu“, samozrejme tu nesmú chýbať dobové fotografie lokálnych športovcov. Každá horská stavba, či už chata alebo útulňa, bufet, so sebou nesie historický príbeh, ktorý ju sprevádza v pamäti jej návštevníkov. Každé takéto miesto má svoju nenahraditeľnú atmosféru, svojho ducha, ktorého ruka architekta či dizajnéra nesmie zmariť ani pretvoriť.

  Kadernícky salón, Bytča