Rekonštrukcia kuchyne, Vyšný Kubín

  Splnili sme sen aj tejto dáme, pre ktorú sme navrhli kuchyňu v jej vysnívaných farbách. Prevláda teda tehlová červená, teplý odtieň dreva a na pracovnú dosku sme zvolili umelý kameň v mramorovom vzore. Samotná dispozícia kuchyne vyplynula zo situácie, vyťažili sme z priestoru maximum. Využili sme aj stenu v zákryte dverí na doplnky. Presunutím radiátora sme tak mohli vytvoriť kuchyňu v tvare L, čo pani domáca skutočne ocenila.

  Rekonštrukcia kuchyne, Vyšný Kubín

  Jedálenské sedenie sme zvolili skladacie, vzhľadom na to, že pre tento pár nie je prioritné. So stolom v zvesenej polohe tak na pohľad malá kuchynka disponuje dostatkom manipulačného priestoru.

  Napriek tomu, že to nemusí byť jasné na prvý pohľad, do kuchyne sa nám podarilo umiestniť všetko čo by mala mať – zabudované spotrebiče (chladnička bola v návrhu použitá pôvodná), umývačka riadu, rohový výsuv na hrnce, smetné koše a samozrejme viacero zásuviek na všetko potrebné kuchynské náradie.

  Tak a opäť raz sa nám podarilo rozžiariť tváričku jednej klientke. Úsmev na perách, iskričky v očiach, že aj po toľkých rokoch raz bude mať svoju vysnívanú kuchyňu. To je to, čo nás skutočne robí bohatými.

  Rekonštrukcia kuchyne, Vyšný Kubín
  Rekonštrukcia kuchyne, Vyšný Kubín